Kontrola úspory energie

ŠETRÍTE ?

Alebo chcete ušetriť ešte viac?

My Vám pomôžeme a poradíme ako na to.

 

SLUŽBA „KONTROLA ÚSPORY ENERGIE“

Táto služba dokáže znížiť vaše mesačné náklady na domácnosť. Po analýze vášho bydliska, Vám náš kvalifikovaný pracovník vypracuje plán úspory energie a poskytne veľa odborných odporúčaní, ako v budúcnosti spotrebujete menej energie a ako môžete týmto spôsobom ušetriť peniaze. Okrem analýzy vášho bydliska, náš pracovník vykoná aj množstvo meraní (meranie úniku plynu, tepla), vďaka čomu budete mať istotu že vaša domácnosť je v poriadku.

Na základe zaznamenaných údajov Vám zostavíme návod postupov a odporúčaní na zníženie energie vo vašej domácnosti.

 

Neplaťte zbytočne peniaze navyše

 

Využite naše skúsenosti s úsporami energií v balíkoch „POMOC“ alebo „STAROSTLIVOSŤ“

 

Mám záujem

VEDELI STE, ŽE … ?

 • 60 W žiarovka spotrebuje pri svietení cca 3 hod. denne 66 kWh elektriny = náklady na elektrinu sú zhruba 5 € ročne
 • 11 W úsporná žiarovka pri rovnakom svetelnom výkone a dobe svietenia spotrebuje ročne iba 12 kWh = náklady na elektrinu sú v tomto prípade 0,9 € ročne

Úspora na 1 žiarovku je cca 4,1 € ročne.

Koľko máte doma žiaroviek Vy?

 • Zvyčajný prietok vody pri sprchovaní je asi 12 l/min, upevnením šetriacej sprchovej hlavice sa prietok vody zníži na 5 až 7 litrov za minútu
 • Úspora pri sprchovaní napríklad 1 osoby v domácnosti, po dobu sprchovania 5 minút denne je zhruba 20 € ročne

Neplaťte zbytočne peniaze navyše

Využite naše skúsenosti v balíkoch „POMOC“ alebo „STAROSTLIVOSŤ“

+421 940 999 123

Presvedčili sme vás?

Sme tu len pre Vás. Pri konverzácii s našimi pracovníkmi sa nikdy nestretnete s výsmechom ani podceňovaním vašej situácie. Záleží nám na tom, aby Vám bolo lepšie.

Mám záujem

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

 • Monitorovanie a signalizácia potreby pomoci

  Služby Monitorovania a signalizácie potreby pomoci sú aktívne 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naši skúsení operátori sú priamo napojení na Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (linka 155), kde vedia okamžite privolať pomoc a/alebo riešiť vzniknutú situáciu.

  Viac o službe
 • Kontrola úspory energie

  Táto služba Vám dokáže znížiť Vaše mesačné náklady na domácnosť. Po analýze Vášho bydliska, Vám náš kvalifikovaný pracovník vypracuje plán úspory energie a poskytne veľa odborných odporúčaní, ako v budúcnosti spotrebujete menej energie a ako tým môžete ušetriť financie.

  Viac o službe
 • Dobrý sused

  Keď sa človek cíti sám a má pocit, že na neho celý svet zabudol. Naši operátori Vás pravidelne kontaktujú, vedú s Vami rozhovory a v prípade potreby aj pomôžu.
  Už nikdy nebudete opustení a bezradní. Váš "Dobrý sused" je vždy nablízku

  Viac o službe
 • Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti

  Domáca ošetrovateľská starostlivosť je ambulantná forma zdravotnej starostlivosti poskytovaná v domácom prostredí alebo v inom prirodzenom sociálnom prostredí fyzickým osobám. Domácu ošetrovateľskú starostlivosť poskytuje zdravotná sestra s príslušnou odbornou spôsobilosťou.

  Viac o službe
FacebookLinkedIn