Dobrý sused

Služba ,,Dobrý sused“ slúži ako priateľ na telefóne. Naši pracovníci rozoberajú a komunikujú s klientami ich obľúbené témy, ako keby boli na návšteve.

Podstata tejto služby je:

 • Eliminovať sociálnu izoláciu klienta
 • Rozprávať sa o pocitoch klienta ohľadom ľubovoľnej témy alebo zážitku
 • Informovať a zorientovať klienta v témach, ktoré ho zaujímajú
 • Zisťovať nedostatky a potreby, ktoré klient má
 • Rozprávať sa o témach, ktoré ho zaujímajú

Táto služba možno na prvý pohľad vyzerá nenápadne, ale z našej skúsenosti vieme s určitosťou povedať, že pravidelná komunikácia prostredníctvom služby ,,Dobrý sused“ dokáže nielen zlepšiť vnímanie seniora na základné témy spoločnosti a rozvíjať jeho náhľad na dianie okolo neho, ale dokonca pomôže prispieť aj k zlepšeniu jeho zdravotného stavu

Presvedčili sme vás?

Sme tu len pre Vás. Pri konverzácii s našimi pracovníkmi sa nikdy nestretnete s výsmechom ani podceňovaním vašej situácie. Záleží nám na tom, aby Vám bolo lepšie.

Mám záujem

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

 • Monitorovanie a signalizácia potreby pomoci

  Služby Monitorovania a signalizácie potreby pomoci sú aktívne 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naši skúsení operátori sú priamo napojení na Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (linka 155), kde vedia okamžite privolať pomoc a/alebo riešiť vzniknutú situáciu.

  Viac o službe
 • Kontrola úspory energie

  Táto služba Vám dokáže znížiť Vaše mesačné náklady na domácnosť. Po analýze Vášho bydliska, Vám náš kvalifikovaný pracovník vypracuje plán úspory energie a poskytne veľa odborných odporúčaní, ako v budúcnosti spotrebujete menej energie a ako tým môžete ušetriť financie.

  Viac o službe
 • Dobrý sused

  Keď sa človek cíti sám a má pocit, že na neho celý svet zabudol. Naši operátori Vás pravidelne kontaktujú, vedú s Vami rozhovory a v prípade potreby aj pomôžu.
  Už nikdy nebudete opustení a bezradní. Váš "Dobrý sused" je vždy nablízku

  Viac o službe
 • Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti

  Domáca ošetrovateľská starostlivosť je ambulantná forma zdravotnej starostlivosti poskytovaná v domácom prostredí alebo v inom prirodzenom sociálnom prostredí fyzickým osobám. Domácu ošetrovateľskú starostlivosť poskytuje zdravotná sestra s príslušnou odbornou spôsobilosťou.

  Viac o službe
FacebookLinkedIn